» Zabezpieczenia  » Zabezpieczenia przed Ptakami

Szanowni Państwo,
nasza firma zajmuje się również dystrybucją i montażem systemów odstraszania ptaków.
Wszyscy wiemy jak nieestetyczny wpływ ma obecność np. gołębi na budynkach, ich przebywanie i gniazdowanie w zakamarkach elewacji i dachów. Ptaki, szczególnie gołębie mają bardzo negatywny wpływ na instalacje znajdujące się na elewacjach budynków powodując szybkie zniszczenie takich elementów jak: obróbki blacharskie, rynny jak również tynki i mury, istotne zatem jest odstraszanie Ptaków od siedlisk ludzkich z przyczyn istotniejszych niż estetycznych i higienicznych.

Oferujemy trzy podstawowe typy zabezpieczeń przed ptakami:

1) Kolce przeciw ptakom - wytrzymałe i niemal niewidoczne elementy wykonane z poliwęglanu z kilkoma rzędami kolców stalowych (tępych - nie raniących Ptaków). Takie elementy montujemy na wystających fragmentach elewacji, jak np. parapety, pasy pod rynnowe, obróbki blacharskie krawędzi dachów czy rynny i spusty gdzie ptaki lubią przesiadywać.

2) Siatki zabezpieczające przed Ptakami - wyjątkowo odporne na długotrwałe, agresywne czynniki atmosferyczne, mało widoczne, wykonane z termoutwardzalnego polipropylenu. Siatki takie rozpinane na naciągach doskonale zabezpieczają wnęki w elewacjach, balkony czy infrastrukturę dachową (klimatyzatory, stacje BTS, stacje wentylatorów i inne.

3) Systemy elektryczne i elektryczno-dźwiękowe. Bardziej zaawansowane systemy odstraszania ptaków oparte bądź o emitowane sygnały/dźwięki ptaków drapieżnych lub lekkie wstrząsy elektryczne których doświadcza zwierzę próbując siadać na zabezpieczonych powierzchniach.

Wszystkie proponowane przez nas systemy i urządzenia są w pełni bezpieczne dla Ptaków i innych zwierząt, nie ranią ich wymuszając jedynie "przeprowadzkę" populacji.
Ich skuteczność i brak negatywnego wpływu na zwierzęta są udokumentowane badaniami wykonanymi przez Ministerstwo Ochrony Przyrody.

Prowadzimy fachowe doradztwo w zakresie kompleksowego zabezpieczenia obiektów/budynków przed przebywaniem na nich ptaków.

 
     
   
 
licznik odwiedzin - 5834918        | mapa strony | © 2005-2009
Utworzono w systemie darmowe strony www EntroCMS