Odśnieżanie Dachów

p.h.u. Axon – w sezonie zimowym zajmuje się przede wszystkim profesjonalnym odśnieżaniem dachów, usuwaniem sopli i nawisów lodowo – śnieżnych które mogą zagrażać życiu osób postronnych, interwencyjnym skuwaniem zalodzenia z dachów i elewacji powodującym zalewnie wewnątrz budynku.


Odśnieżamy dachy każdego typu i konstrukcji zarówno mniejsze obiekty o trudnym dostępie jak kościoły, hale kopułowe, przeszklone dachy o nieregularnej konstrukcji, wspólnoty mieszkaniowe oraz obiekty wielkopowierzchniowe, kompleksy logistyczne, hale o każdym typie poszycia ( membrany, blachy, papy).


Dysponujemy wydajnym zapleczem odśnieżarek i pługów , również tymi przystosowanymi do pracy na dachach o delikatnym poszyciu (np. membrany), wszyscy pracownicy posiadają doświadczenie i uprawnienia w pracach na wysokości, wyposażeni są w pełne systemy ochrony osobistej.


Pracujemy 24h na dobę – Przywiązujemy szczególną wagę do zachowania pełni bezpieczeństwa, z uwagi na zagrożenia związane ze zrzutem śniegu i lodu, prace w terenie zamieszkałym wykonujemy często nocą. Pracownicy wyposażeni są w łączność, teren prac jest odpowiednio zabezpieczony i oznakowany, firma posiada polisę OC.


Naszym stałym Klientom zapewniamy między innymi:* systematyczne kontrole stanu zaśnieżenia obiektu

* czas reakcji grup odśnieżających do 12h

* odśnieżanie podjazdów, chodników, parkingów, dróg dojazdowych

* stałe stawki za m2, często kilkukrotnie niższe od tych obowiązujących w sezonie


Każdemu Klientowi, którego problem zimy i opadów śniegu dotyczy, umożliwiamy zagwarantowanie sobie niskich cen i szybkości reakcji w oparciu o umowy podpisywane przed rozpoczęciem sezonu zimowego. 
     
   
 
licznik odwiedzin - 5942017        | mapa strony | © 2005-2009
Utworzono w systemie darmowe strony www EntroCMS